Rejestracja e-ZLA
W celu utworzenia konta kliniki proszę wypełnić poniższe pola.
Po zakończeniu procesu rejestracji zostaniesz poproszony o aktywację konta poprzez weryfikację podanego adresu e-mail. Dopiero po poprawnej weryfikacji adresu e-mail będziesz mógł zalogować się na konto.
Nazwa kliniki:
Login:
Adres e-mail:
Hasło:
Hasło (powtórz):
Ulica:
Numer telefonu:
Miejscowość:
Kod pocztowy:
NIP:

E-ZLA rejestracja

Nasz portal powstał z myślą o lekarzach oraz przychodniach. Mamy świadomość, jak wymagająca jest praca specjalistów, dlatego też postanowiliśmy stworzyć miejsce, które pozwoli choć odrobinę ją ułatwić oraz usprawnić. Warto rozważyć więc takie rozwiązanie, gdyż może ono przynieść mnóstwo korzyści. E-ZLA rejestracja jest niezmiernie prosta i bezpłatna. Poprzez dostępu do takiego portalu można znacznie usprawnić pracę danej placówki. E-ZLA rejestracja daje bowiem możliwość dostępu do szeregu funkcjonalności.

W celu utworzenia konta kliniki należy wypełnić specjalny formularz, z danymi placówki. W ten sposób zaczyna się E-ZLA rejestracja. Po zakończeniu procesu rejestracji zostaniesz poproszony o aktywację konta poprzez weryfikację podanego adresu e-mail. Zajmuje to dosłownie chwilę, a pozwala zwiększyć jakość pracy w danej placówce medycznej. Koniecznie należy pamiętać o potwierdzeniu, albowiem dopiero po poprawnej weryfikacji adresu e-mail będziesz mógł zalogować się na konto. W ten sposób E-ZLA rejestracja zostanie zakończona. Od tej chwili można zacząć korzystać z funkcjonalności naszego portalu.

woman-using-computer
doctor-man

E-ZLA rejestracja, czyli funkcjonalne rozwiązanie dla przychodni

W związku z tym, że od 2018 roku będą już obowiązywać tylko i wyłącznie e-zwolnienia, warto zawczasu przygotować się do tych zmian. Wiele placówek pracuje już na określonych systemach, ale dobrze jest wybrać miejsce, które naprawdę zapewnia funkcjonalność. Dlatego zalecana jest między innymi E-ZLA. Nasz portal został stworzony tak, aby ułatwić pracę wszystkim lekarzom. Dostęp do wszelkich niezbędnych danych jest bardzo łatwy, a obsługa całego systemu dość intuicyjna. W związku z tym rejestracja w E-ZLA może przynieść przychodni same korzyści.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, gdyż jesteśmy przekonani, iż jest ona wysokiej jakości. Rejestracja kliniki w E-ZLA może być dokonana z zakładki "Rejestracja", gdzie należy wypełnić formularz i potwierdzić później adres mailowy. Rejestracja w naszym systemie nie wiąże się oczywiście z żadnymi opłatami, jednak późniejsze utrzymanie konta jest już płatne. Otóż konieczne jest posiadanie wtedy aktywnego abonamentu. W momencie, gdy zarejestrowane zostaje konto kliniki, to jest ono automatycznie doładowywane abonamentem na próbny okres 7 dni, który jest całkowicie bezpłatny. Wtedy klinika ma możliwość utworzenia pięciu kont lekarzy.

E-ZLA rejestracja – wygodna oferta dla przychodni

Konto lekarza rejestrowane jest tylko i wyłącznie przez operatora kliniki, a więc przy użyciu konta kliniki. Rejestracja w E-ZLA pozwala więc na stworzenie wygodnego systemu, który usprawni przepływ dokumentów w danej przychodni. Jeśli pragną Państwo utworzyć nowe konto, to wystarczy zalogować się zwyczajnie na konto kliniki, a następnie przejść do działu "Lekarze". Wtedy można dokonać utworzenia takiego konta. Ważne jest, aby nie przekroczyć ilości kont, jakie znajdują się w wykupionym przez Państwa abonamencie.

doctor-shirt